tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Dzień Żyrafy w klasie 1A

Święto żyrafy, ustanowione przez Fundację Ochrony Żyraf w celu ochrony tych ssaków, nie bez powodu obchodzi się w najdłuższy dzień roku – 21 czerwca. Żyrafa posiada bowiem najdłuższą szyję wśród występujących obecnie na Ziemi zwierząt. Jest  też jednym z najbardziej inteligentnych i sympatycznych osobników. Czy wiecie, ze może nie pić wody nawet przez kilka tygodni, a wzory na jej ciele są wyjątkowe i nie ma dwóch identycznych żyraf?
Takich i innych ciekawostek dowiedziały się dzieci z klasy 1A podczas zajęć świetlicowych. Na koniec wykonały „paluszkowe żyrafy”- portrety powstałe poprzez odrysowanie dłoni przy zagiętym środkowym palcu.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: A. Korzeniewska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content