tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Dzień Zwierząt, 4.10.2021

Zwierzęta i opieka nad nimi, to tematy szczególnie bliskie dzieciom. O swoich małych przyjaciołach mogą mówić cały dzień!
Podczas zajęć świetlicowych poświęconych zwierzętom (w związku z Dniem Zwierząt przypadającym 4.10), uczniowie opowiadali historyjki z życia swoich piesków, kotków, ptaszków, rybek, a nawet żółwia. Wspólnie zastanawialiśmy się jakie są cechy dobrego opiekuna i czego potrzebują nasi podopieczni do właściwego rozwoju. Dzieci odgadywały zagadki poświęcone zwierzętom, rozwiązywały łamigłówki  i wykonały portrety swoich zwierzątek, lub zwierzątek, którymi by się chcieli opiekować.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria [link]

Tekst: A. Korzeniewska
Zdjęcia: A. Korzeniewska, A. Warda

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content