tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

„Dzień Wynalazcy” w klasie IA i IID

9.11 przypada „Dzień Wynalazcy”. Z okazji tego święta, w klasie IA i IID, zostały zorganizowane konkursy na najbardziej pomysłową, pracochłonną i oryginalną budowlę z klocków. Dzieci pracowały w kilkuosobowych zespołach. Musiały uzgodnić plan budowy oraz podzielić zadania. Po zakończonej pracy konstrukcje zostały ocenione. W klasie IID głosowanie odbyło się w klasie, zaś w klasie IA budowle zostały ponumerowane, a do oceny zaproszeni uczniowie z innych klas (oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego).
Wszyscy pracowali naprawdę zgodnie i bawili się wyśmienicie. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria [link]

Tekst:  A. Korzeniewska
Zdjęcia: A. Korzeniewska, A. Osytek

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content