tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Dzień Uśmiechu 1.10.2021

Dnia 1 października 2021 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. To radosne święto zapisane jest na kartkach kalendarza od 1999 r. i przypada w pierwszy piątek października. Jego pomysłodawcą był Harvey Ball, który w 1963 roku stworzył słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle. Obrazek stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli radości na całym świecie.
W ZSP nr 7 uczniowie aktywnie obchodzili to wesołe święto. Wykonali radosne uśmiechy, emotki, tańczyli do wesołej muzyki, ubrali się na żółto czy wykonywali wesołe zadania. Przypomnieliśmy sobie, dlaczego warto się uśmiechać oraz jaki jest jego wpływ na nasze samopoczucie i… urodę 🙂 Mamy nadzieję, że uśmiech będzie towarzyszył naszym uczniom i nauczycielom przez cały rok! 

W tym dniu w świetlicy od samego rana było wesoło – przecież śmiech to zdrowie.
W świetlicy panowała przyjazna atmosfera, każde dziecko miało do wykonania misję specjalną – obdarzyć innych dobrym słowem, zrobić dobry uczynek, uśmiechnąć się.
Na zajęciach dzieci wykonywały wyjątkowe prace – uśmiechnięte buźki, którymi obdarowywały swoich kolegów i koleżanki.

Galeria [link]

Tekst: U. Wojtaszek, M. Mścichowska
Zdjęcia: U. Wojtaszek, B. Sala, M. Karkocha, A. Ukleja, A. Chmiel, E. Zielińska-Siwek, wychowawcy świetlicy

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content