tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Dzień Sportu w klasie IA

6 kwietnia, w Kalendarzu Świąt Typowych i Nietypowych, przypada Dzień Sportu. Jest to świetna okazja, aby zapoznać dzieci z zasadą „fair play”, którą stosować warto nie tylko podczas uprawiania sportów, ale także w życiu codziennym. Nie można też nie wykorzystać tej okazji, aby porozmawiać na temat właściwego zachowania zarówno, gdy się wygrywa, jak i wtedy, gdy nie zajmuje się pierwszego miejsca.
Aby jednak słowa nie pozostały słowami, dobrze jest przyswojoną wiedzę utrwalić w działaniu praktycznym. Dlatego, obok rozmowy na ww tematy, w klasie IA zostały zorganizowane zawody sportowe. Dzieci, podzielone na 2 drużyny, próbowały swoich sił w różnych konkurencjach. Jakie to były konkurencje i ile wywołały emocji świetnie obrazują zamieszczone w galerii zdjęcia. Zapraszam do ich obejrzenia.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: A. Korzeniewska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content