tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Dzień pluszowego misia

Ze względu na chorobę administratora materiał umieszczony jest z opóźnieniem.

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy  uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Święto zostało ustanowione w 2002 roku, w setną rocznicę wyprodukowania pierwszego pluszowego misia. Ten milusiński przyjaciel wszystkich maluchów narodził się 119 lat temu w USA jako Teddy Bear. Od tego dnia pluszowe misie szybko podbiły serca dzieci na całych świecie, stając się jedną z najpopularniejszych zabawek. 
Dzieci oglądały prezentacje oraz ciekawostki o niedźwiedziach i  misiach z bajek, odpowiadały na zagadki, wykonywały prace plastyczne, śpiewały piosenki oraz prezentowały swojego pluszowego przyjaciela. Ten dzień był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Galeria [link]

Tekst: M. Mścichowska, M. Krzysztyniak
Zdjęcia: M. Mścichowska, M. Krzysztyniak, A. Warda, A. Korzeniewska,  E. Koguciuk

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content