tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Dzień Motyla w klasie IA i IIA

Zanim wiosna rozgościła się na dobre zarówno w kalendarzu, jak i za oknem, 14 marca obchodziliśmy, przypadający na ten dzień w Kalendarzu Świąt Nietypowych, Dzień Motyla. Dzieci obejrzały film edukacyjny obrazujący etapy rozwoju motyli oraz wysłuchały historii o brzydkiej gąsienicy, która przeobraziła się w pięknego owada. Na podstawie tego opowiadania rozmawialiśmy o tym, że nie można nikogo, ani niczego oceniać po pierwszym wrażeniu, a każda, początkowo brzydka rzecz, może się okazać czymś pięknym. Na koniec uczniowie kolorowali obrazki z motylami lub wykonywali budowle motyli z klocków.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: A. Korzeniewska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content