tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

„Dzień Lizaka” w klasie IA

Nie ma chyba na świecie dziecka, które nie lubiłoby lizaków. Małe, duże, kolorowe, w różnych kształtach, są zawsze mile widziane w dziecięcych buziach. Dlatego, w Kalendarzu Świąt Nietypowych, znalazły swoje miejsce- 11 stycznia.
Z Okazji Dnia Lizaka, w klasie IA, zostały przeprowadzone zajęcia warsztatowe. Punktem wyjścia było przypomnienie piramidy zdrowego żywienia i pozycji słodyczy w tej piramidzie. Po krótkim wprowadzeniu, chętne dzieci wyrabiały masę solna, z której następnie lepiliśmy lizaki. Każdy według własnego pomysłu. Kolejnym, ostatnim etapem, było malowanie farbami.
Tworzenie lizaków bardzo się uczniom podobało i codziennie dopytywali kiedy ich prace wyschną na tyle, że możne je będzie pokolorować.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: A. Korzeniewska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content