tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Dzień Dziecka w świetlicy

Oficjalna historia Dnia Dziecka sięga lat 50 XX wieku. Co ciekawe, w Chinach święto to zostało ustanowione znacznie wcześniej, bo już w 1926 roku. Chociaż Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest w wielu krajach świata, nie zawsze przypada tego samego dnia. W krajach słowiańskich, takich jak Czechy, Słowacja, Ukraina i – oczywiście – Polska, Dzień Dziecka obchodzony jest 1 czerwca.
I my w świetlicy również obchodziliśmy Dzień Dziecka 1 czerwca dla wszystkich uczniów z klas 1-3. Odbyły się warsztaty balonowe, zabawy i gry na placu zabaw, malowanie kredą na asfalcie oraz puszczanie baniek. Było wesoło oraz zabawnie, każdy otrzymał słodkiego lizaka. Zapraszam na relację, uśmiech dziecka jest najcenniejszy 🙂

Galeria [link]

Tekst: M. Krzysztyniak
Zdjęcia: A. Warda, A. Korzeniewska, M. Krzysztyniak

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content