tel.: 22 836 39 78
e-mail: sekretariat@zsp7.warszawa.pl
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Dzień Dziecka w świetlicy

1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka, tego dnia dopisała nam piękna słoneczna pogoda. Dzięki Radzie Rodziców dzieci wzięły udział w występie Clowna Kluseczki oraz pokazie baniek mydlanych, dla każdego była pyszna wata cukrowa.
Nauczyciele świetlicy zorganizowali dla dzieci gry i zabawy na świeżym powietrzu, brokatowe tatuaże, malowanie kredą na asfalcie, zabawy chustą Klanza oraz warsztaty balonowe. Dzieci chętnie wykazywały się sprawnością na torze przeszkód, a dla dziewczynek wielką atrakcją były kolorowe warkoczyki plecione przez panie.
Było gwarno i wesoło, a dzieci pełne entuzjazmu i uśmiechu. Zapraszam na relację.

Galeria [link]

Tekst: M. Krzysztyniak
Zdjęcia: nauczyciele świetlicy

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content