tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Dzień Dziecka w świetlicy

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” 
Janusz Korczak 

1 czerwca w Polsce od 1952 roku obchodzimy Dzień Dziecka. W naszej świetlicy był to niezwykły dzień, dopisała nam pogoda, humory i dobra energia.
W tym szczególnym dniu zadbaliśmy o różnorodne  atrakcje, zajęcia oraz zabawy dla dzieci.  Nasi uczniowie poznali historię tego święta, dowiedzieli się, jak jest obchodzony w innych krajach, malowali swoje marzenia.
Nauczyciele świetlicy przygotowali dla dzieci puszczanie baniek, malowanie twarzy, warsztaty balonowe, malowanie kredą, eksperyment z tęczą oraz słodkie przysmaki.   Dzień był wyjątkowy, a radość i uśmiech na twarzach dzieci były dla nas największą nagrodą.
Zapraszamy do galerii.

Galeria [link]

Tekst: M. Krzysztyniak
Zdjęcia: Nauczyciele świetlicy

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content