tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Dzień Bibliotekarza

Jak co roku, w maju, biblioteka ma swoje święto. Przypada ono na 08 maja – Dzień Bibliotekarza. My jednak zawsze świętujemy siedem dni. Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy, organizowana od 2004 r. przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. W tym roku akcja odbyła się pod hasłem „Biblioteka – świat w jednym miejscu”.
Nasi czytelnicy mogli wziąć udział w konkursach: graficzno-literackim pt. „Czego nie lubi książka” (klasy 1-3) oraz poetycko-bibliotecznym „Wszystko jest poezją” (klasy 4-8).  W dniu 12 maja 2022 r. oglądaliśmy rozśpiewany film pt. „Sing”.  Natomiast w dniu 2 czerwca 2022 r. klasy pierwsze i drugie wezmą udział w spotkaniu autorskim z panią Hanną Niewiadomską, autorką rymowanek znanych, pod tytułem „Bajczytanki Pani Hanki”.
Dla nauczycieli bibliotekarzy to bardzo, bardzo miły czas. Odwiedzacie nas i obdarowujecie własnoręcznie zrobionymi pamiątkami. Warto dla takich chwil być bibliotekarzem i z Wami się spotykać.
W imieniu całego zespołu „pań biblioteczek” bardzo Wam i Waszym wychowawcom świetlicy dziękujemy za pamięć, ciepłe słowa i przepiękne, niepowtarzalne laurki z życzeniami. Wasze prace można zobaczyć poniżej.
Przesyłamy dla wszystkich klas, a w szczególności dla klasy 1A, 2A, 3A i 2E mnóstwo ciepłych uśmiechów i życzymy Wam samych szczęśliwych, radosnych  dni z nadzieją, że biblioteka będzie Wam towarzyszyć przez całe Wasze życie. Zawsze do niej znajdziecie drogę.

Galeria [link]

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content