tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

DZIELNICOWY KONKURS POLONISTYCZNY DLA ŚWIETLIC SZKOLNYCH „OD SŁOWA DO SŁOWA”

Pod takim hasłem odbył się w dniu 18.05.2022 r. w Słonecznej Szkole Podstawowej nr 357 Dzielnicowy Konkurs Polonistyczny adresowany do uczniów klas III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Konkurs miał na celu rozbudzenie u dzieci ciekawości poznawczej dotyczącej ojczystego języka oraz zaprezentowanie własnych uzdolnień językowych i talentów literackich. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III D Jan Krajewski i Leon Skodowski. Dzieci rozwiązywały zadania z zakresu gramatyki, ortografii oraz sprawności językowej. Reprezentanci naszej świetlicy wykazali się znakomitymi umiejętnościami polonistycznymi i zajęli I miejsce w dzielnicy. Nasi laureaci otrzymali podziękowania, piękne dyplomy i cenne nagrody.
Gratulujemy!!!

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: M. Łukasiak

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content