W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa klasy trzecie zrealizowały projekt edukacyjny pod hasłem „Dary lasu”. Efektem pracy uczniów są przepiękne albumy pełne zdjęć, rysunków i ciekawostek. Dzieci zebrały informacje o jadalnych owocach leśnych oraz precyzyjnie opisały grzyby jadalne i niejadalne. Przygotowane materiały stały się dla nas wszystkich doskonałą lekcją tego, na co zwracać uwagę podczas bezpiecznego grzybobrania i leśnych wycieczek. Brawo! Albumy można oglądać w bibliotece.






























