tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Bon appetit na „Komorskiej”

Gdzie można zdobyć zawód związany z gastronomią? Jedną ze szkół ponadpodstawowych, w której uczą się przyszli cukiernicy, kucharze i inni specjaliści w zakresie żywienia, jest Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych przy ul. Komorskiej 17/23 w Warszawie. 
25 marca 2022r. zainteresowani tematyką kulinarną uczniowie klas ósmych sprawdzali swoje umiejętności podczas warsztatów kuchni hiszpańskiej. W ruch poszły garnki, patelnie, chochelki, a nawet noże… Po zakończeniu części ćwiczeniowej przystąpiono do degustacji 😉 Nieskromnie powiemy, że dania były palce lizać!
Następnie ósmoklasiści uczestniczyli w prelekcji, która dotyczyła oferty edukacyjno-zawodowej tejże Szkoły. Czekamy na objawienie się kulinarnych talentów i przyszłych zwycięzców MasterChef!

Galeria [1 link] [2 link]

Tekst: A. Jabłonowska, K. Pamrowska
Zdjęcia: J. Kostewicz, K. Pamrowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content