tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Bezpieczni przez cały rok

We wrześniu w świetlicy szkolnej przeprowadziliśmy szereg zajęć mających na celu poprawę bezpieczeństwa uczniów.
Dzieci zostały zapoznane z Regulaminem Świetlicy. W grupach omówiono zasady zachowania obowiązujące w świetlicy szkolnej, stołówce na placu zabaw i boisku szkolnym. Uczniowie zostali zapoznani z drogą ewakuacyjną i uczestniczyli w próbnej ewakuacji świetlicy.
Przypomniano, jak należy dbać o własne zdrowie w czasie pandemii COVID‑19.
Na zajęciach utrwalono również najważniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poruszaniem się pieszych po ulicy oraz prawidłowym przechodzeniem przez jezdnię. Dzieci poznały podstawowe znaki drogowe oraz zasady działania sygnalizacji świetlnej. Zwrócono uwagę na korzyści wynikające z noszenia odblasków oraz wytłumaczono, jak należy zachować się, gdy zaczepi nas ktoś nieznajomy.

Galeria [link]

Kierownik i wychowawcy świetlicy

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content