tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Bale karnawałowe w szkolnej świetlicy

Tradycję urządzania balów w karnawale wprowadziła do Polski królowa Bona i trwa ona do dnia dzisiejszego.  Co roku w szkołach i przedszkolach urządzane były w dużych salach bale kostiumowe, jednak wybuch pandemii, ze zrozumiałych względów, musiał przerwać tę tradycję na jakiś czas. Karnawał jednak nie może się obyć bez zabaw przy muzyce! Dlatego nauczyciele świetlicy zorganizowali bale dla swoich podopiecznych w mniejszym gronie- w poszczególnych klasach. I wcale nie były one gorsze. Dzieci bawiły się świetnie w towarzystwie koleżanek i kolegów z klasy, przy wybranej przez siebie muzyce!
Zapraszam do obejrzenia relacji zdjęć.

Galeria [link]

Tekst: A. Korzeniewska
Zdjęcia: K. Cichocka, E. Koguciuk, A. Korzeniewska, M. Marszał

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content