tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Akcja charytatywna dla bezdomnych kotów i psów, będących pod opieką Fundacji PSY ULICY

W dniach 01-17.02.2021r. przedszkolaki z grupy 4-latków wraz ze swoimi paniami prowadziły akcję charytatywną na terenie budynku fili SP 321 pod hasłem: OTWÓRZ SWOJE SERCE DLA NASZYCH BRACI MNIEJSZYCH!, której beneficjentami były bezdomne koty, znajdujące się pod opieką Fundacji PSY ULICY oraz psy ze schronisk współpracujących z tą organizacją. Wszystkie dzieci, zarówno z oddziałów przedszkolnych, jak i klas I-III, bardzo zaangażowały się w zbiórkę potrzebnych rzeczy bezdomnym kotom i psom, szczególnie w zimowy, chłodny czas. Finał akcji przypadł w dniu obchodów Międzynarodowego Dnia Kota, a duża ilość zebranych darów świadczy o wielkiej empatii dzieci. Wszystkim osobom, które brały udział w zbiórce SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: A. Raźniewska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content