tel.: 22 836 39 78
e-mail: zsp7@edu.um.warszawa.pl

Klasy 1-8

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

NASZE SUKCESY

Uczniowie naszej szkoły odnoszą liczne sukcesy zdobywając w różnych dziedzinach wysokie miejsca w szkolnych olimpiadach, konkursach ogólnopolskich. Możemy także pochwalić  się wieloma medalistami sportowymi w szachach, judo, piłce siatkowej oraz nożnej.

PRACOWNIE

Zadbaliśmy o odpowiednie i nowoczesne wyposażenie sal dydaktycznych: informatycznej, językowej, fizycznej, chemicznej, biologicznej oraz matematycznej. Każda z nich posiada rzutnik multimedialny. Szkoła posiada 2 sale gimnastyczne oraz wygłuszoną salę polonistyczną.

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

Uczniom zapewniamy naukę języka angielskiego oraz ???? w komfortowo wyposażonych laboratoriach językowych. Na terenie szkoły także przez cały rok odbywają się odpłatne kursy językowe. Co jeszcze?

ZAJĘCIA SPORTOWE

Na terenie naszej szkoły działają sekcje: szachowa, judo, piłki siatkowej oraz piłki nożnej. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. UKS SP 321 może poszczycić się licznymi medalami zdobytymi na krajowych i międzynarodowych zawodach sportowych.

STOŁÓWKA

Naszym uczniom zapewniamy zdrowe posiłki przygotowywane w pełni na miejscu.  Realizujemy diety bezmleczne, bezglutenowe oraz eliminacyjne. Do wyboru wyżywienie pełne lub tylko dwudaniowy obiad.

BIBLIOTEKA

Oferuje wolną od przymusu atmosferę i bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielami – bibliotekarzami, ich życzliwe porady, dostęp do różnych źródeł informacji i do zbioru bibliotecznego wzbogaconego po wygranym w konkursie Empiku o 880 woluminów.

ŚWIETLICA

Zapewnia zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne, w szczególności zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny oraz odrabianie lekcji.

WYCIECZKI

Dbamy o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Rokrocznie wyjeżdżamy na obozy sportowe oraz wycieczki tematyczne, czyli białe i zielone szkoły. W ramach projektu „Warszawa z klasą, klasa w Warszawie” korzystaliśmy także z bogatej oferty kulturalnej stolicy, np. wyjść do kina i teatru.

baner_info_klasa_8

Wydarzenia z życia szkoły

Przetarg nieograniczony na roboty remontowe w ZSP 7

Przetarg nieograniczony na roboty remontowe pokrycia dachowego wraz z remontem instalacji odgromowej i robotami towarzyszącymi…

CZYTAJ DALEJ

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

23 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą…

CZYTAJ DALEJ

Ślubowanie klas pierwszych, 2020 r.

1 września 2020 r. ponad stu uczniów rozpoczęło naukę w klasach pierwszych naszej szkoły. W…

CZYTAJ DALEJ

Komunikat 5/2020. Zasady organizacji pracy w okresie pandemii

Komunikat dyrektora szkoły dotyczący zasad organizacji pracy w Szkole Podstawowej nr 321 w okresie pandemii…

CZYTAJ DALEJ

Etyka w naszej szkole

Szanowni Rodzice, od 1 września w naszej szkole będą odbywać się międzyoddziałowe zajęcia etyki. Zasadniczym…

CZYTAJ DALEJ

Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2020 r.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego dla klas 1-3 Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego dla klas 4-8

CZYTAJ DALEJ
Skip to content